Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ARKUSZ jakby ktos nie widzial jeszcze tego arkusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w liczbach 4 cyfrowych mi wyszło 625 , otwarte tak jak dla większości z was- czarna magia. Zamkniete przynajmniej dla mnie- banał Myśle że te 15 punktów bede miał juz za same zamknięte pozdrawienia z małopolskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz napisał:
Zadanie z cieniem: -Długosc słupka wynosilo 60 cm, a cień padajacy wynosil 90cm. Czyli był dluszy o 1/3, dokladnie o 30 cm -Długosc cienia drugiego przedmiotu(nie pamietam co to było) wynosila 12m . Wiec z tego liczymy 12/3=4 - czyli cien przedmiotu jest dluższy od samego przedmiotu o 4 m. Czyli dlugosc przedmiotu wybnosi 8. Ja tak to rozumiem zadanie i odpowiec się zgadza bo była taka:)
ja obliczyłam ile razy jest cień dłuższy od drzewa, a nie o ile cm, potem pomnożyłam to co mi wyszło razy długość drzewa i mi wyszło 18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktos ma odp niech je tu wklei prosze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pionowy słupek o wysokości 90 cm rzuca cień o długości 60 cm. W tej samej chwili stojąca obok wieża rzuca cień długości 12 m. Jaka jest wysokość wieży? Tak na logikę to przedmiot jest wyższy od cienia czyli musi mieć więcej niż 12 metrów ... ja tak to zrozumiałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cień nie mogł byc krutszy od przedmiotu jak w pierwszym przypadku byl dluszy:) ludzie myślcie logicznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
orientujecie sie na kiedy to bedzie ocenione?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma ktoś juz link do kluczu z odpowiedziami??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na 3 grudnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można by to rozpisać w taki sposób: 0,9m/0,6m = xm/12cm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są te odpowiedzi? bo w linkach są same arkusze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1c 2b 3d 4a 5c 6a 7a 8b 9b 10a 11d 12a 13c 14b 15d 16c 17c 18a 19c 20b 21c 22c 23a 24b 25d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje odp ktore zaznaczylem : 1c 2b 3d 4a 5c 6a 7a 8b 9b 10a 11d 12 a 13c 14b 15 d 16c 17 c 18a 19 d 20b 21 c 22a 23a 24b 25 d popelnilem blad w 19 i 22 mam nadzieje ze w innych nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w 19 nie powinno być odpowiedź A ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie wychodzi tak: zamkniete 20/25 dobrze - czyli już 40 % otwarte zrobiłem: pierwsze, drugie, trzecie (nie pamietam czy w odpowiedzi podałem długości boków, emocje.. haha), i zadanie przedostatnie zrobiłem, nie wiem czy dobrze bo wyszło mi 2pierwiastki z 5 więc liczę na jakieś około 55%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nela napisał:
ma ktoś juz link do kluczu z odpowiedziami??
nie ma jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszło 18 metrów czyli odp:a zamienilem metry na centymerty a potem proporcjie czyli x=90*1200 60 x= 1800cm czyli x=18m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slana napisał:
u mnie wychodzi tak: zamkniete 20/25 dobrze - czyli już 40 % otwarte zrobiłem: pierwsze, drugie, trzecie (nie pamietam czy w odpowiedzi podałem długości boków, emocje.. haha), i zadanie przedostatnie zrobiłem, nie wiem czy dobrze bo wyszło mi 2pierwiastki z 5 więc liczę na jakieś około 55%
jestem w klasie matematycznej lecz matematyki rozszerzonej nie zdaje, spodziewałem się łatwiejszej matury. nie jest żle ale mam lekki niesmak przez zadania otwarte. zamknięte 50% otwarte jakies 28% :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tylko ktos bedzie miał odpowiedzi prosze o link, bardzo sie niecierpliwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi z matmy: http://mutineer.pl/odp_mat11.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...